Fiyat garantisi
-
'den başlayan fiyatlarla
7
OCAK
SALI
8
OCAK
ÇARŞ
1 Oda, 1 Yetişkin
Otel Detayları
Oda 1
1
0
Oda Ekle
Kaydet

Yeme - İçme

Hampton by Hilton Bursa’da favori Amerikan, Avrupa ve Türk seçeneklerinin eksik olmadığı ücretsiz sıcak kahvaltımızla başlayarak yemek seçeneklerimizin keyfine günün her saati varabilirsiniz. Öğle ve akşam yemekleri için uluslararası ve yöresel yemeklerden oluşan lezzetli menüsüyle Dining Zone Restaurant’ı ziyaret edebilirsiniz.

Otel restoranı ve 24 saat açık snack bardaki yemek seçeneklerinin yanı sıra Bursa silueti manzarasına sahip Skylight Restaurant&Bar dâhil ek seçenekleri için Hilton Bursa Convention Centre&Spa’ya yürüyebilirsiniz.

Ücretsi̇z Sicak Kahvalti
ÜCRETSİZ SICAK KAHVALTI

Günün en önemli öğününü lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Hampton by Hilton Bursa’da lezzetli favori kahvaltılıklarınız için her sabah ücretsiz sıcak kahvaltıya gelebilirsiniz.

Hampton Dining Zone
HAMPTON DINING ZONE

Hareketli ve canlı Dining Zone’da Amerikan, Avrupa ve Türk kahvaltı tarzlarını yansıtacak seçenekleriyle Hampton ücretsiz sıcak kahvaltısından yararlanabilirsiniz. Yemek menüsünde ise uluslararası favorilerin yanı sıra zengin Bursa ve Türk mutfağını yansıtan lezzetli seçenekler ile keyfinizi katlayabilirsiniz.