7
OCAK
SALI
8
OCAK
ÇARŞ
1 Oda, 1 Yetişkin
Otel Detayları
Oda 1
1
0
Oda Ekle
Kaydet

Hilton En Düşük Fiyat Garantisi

Size her zaman en düşük fiyatı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz; ancak başka bir sitede uygun nitelikte daha düşük bir fiyat bulursanız, bu fiyatla birlikte konaklamanızda %25 indirim sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Bunu nasıl yapacaksınız?

En Düşük Fiyat Uygulamasını Başlat

Resmi Hilton Rezervasyon Kanalları


Şu kanallardan biriyle doğrudan bizimle rezervasyon yapın:

Aynı konaklama için Hilton’un resmi rezervasyon kanallarında birden fazla fiyatın olması durumunda En Düşük Fiyat Garantisi hakkı kazanabilmeniz için uygun olan en düşük fiyat ile rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.


Uygun Nitelikte Daha Düşük Fiyat


Bir fiyatın En Düşük Fiyat olarak değerlendirilmesi için:


Konaklama ve Şartlar


En Düşük Fiyat Garantisi için uygun nitelikte olmayan konaklamalar, şu farklı örnekleri içerir:


Sınırlamalar ve Kısıtlamalar


Bir fiyatın uygun nitelikte daha düşük bir fiyat olarak kabul edilebilmesi için görüntülenmesi veya rezerve edilmesi ile ilgili herhangi bir kısıtlama olmaması gerekir. Bu tür kısıtlamalar, şunları içerir:


En Düşük Fiyat Garantisi Talebinizi Gönderme


En Düşük Fiyat Garantisi Talebinizi çevrimiçi olarak veya telefonla iletebilirsiniz. Her bir rezervasyon için bir talep iletilebilir ve talep üzerindeki ismin, rezervasyonda belirtilen isimle aynı olması gerekir.


Online

Bu formu, rezervasyon yapmadan önce veya rezervasyondan sonraki 24 saat içinde doldurun. Varıştan 1 gün önce veya varış tarihinde böyle bir talepte bulunuyorsanız, talebinizi iletmek için bize telefonla ulaşmanız gerekecektir. Talebinizi aldıktan sonraki 48 saat içinde sizinle bir onay e-postası veya telefon çağrısı yoluyla iletişim kurmaya çalışacağız.

Talebiniz başka bir sitenin mobil uygulamasını içeriyorsa, talebinizi iletmek için bu çevrimiçi yöntemi kullanmalısınız. Uygulamanın ekran görüntüsünü ve rezervasyon ayrıntılarını aldığınızdan emin olun.


Telefonla

Rezervasyon yapamadan önce veya rezervasyondan sonraki 24 saat içinde iletişim merkezimizi aramalısınız.

ABD, Kanada, Porto Riko veya ABD Virgin Adaları’ndan 1-800-445-8667 numaralı telefonu arayın veya yerel rezervasyon ofisinizi bulun.

Varıştan 1 gün önce veya varış tarihinde iletilen talepler için bu yöntem kullanılmalıdır.


Talebinizin Gözden Geçirilmesi


Talebinizi çevrimiçi olarak ilettiyseniz, 48 saat içerisinde talebinizin geçerliliğini bağımsız olarak doğrulamaya çalışacağız. Talebinizi telefonla ilettiyseniz, talebinizin geçerliliğini derhal bağımsız olarak doğrulamaya çalışacağız.

Biz talebinizi doğrularken aynı konaklama, otelin para birimi üzerinden uygun nitelikteki daha düşük fiyattan rezerve edilebilir olmalıdır.

Bizzat veya dijital ortamda otele giriş yapıldıktan sonra iletilen taleplerin geçerliliği doğrulanamaz ve işleme konulması veya onaylanması mümkün değildir.

Fiyat karşılaştırmaları, vergiler, bahşişler, hizmet bedelleri, erken çıkış ücretleri veya diğer bedeller ile ek ücretler hariç olarak yapılacaktır ve söz konusu karşılaştırmalara, cari döviz kurundaki değişiklikler dâhil edilmeyecektir. Not: Vergi dahil Hilton fiyatları söz konusu olduğunda, fiyatlar Üçüncü Tarafın vergi dahil fiyatlarıyla da karşılaştırılacaktır.

Bir geceden uzun olan konaklamalar için, Fiyat Eşleştirme Garantisi tüm kalışın toplam oda fiyatına dayanarak değerlendirilecektir.

Resmi rezervasyon kanalları aracılığıyla yapılan rezervasyon fiyatının uygun nitelikteki daha düşük fiyat ile arasındaki farkın %1 veya daha az olması durumunda talebi reddedebiliriz.

En Düşük Fiyat Garantisinin kasıtlı olarak kötüye kullanıldığını veya amacı dışında kullanıldığını düşünürsek talebi reddedebiliriz.


Talebinizin Onaylanması


Eğer daha düşük fiyattan satın alınabileceğini ve uygun nitelikte olduğunu doğrularsak kendi fiyatımızı daha düşük olan fiyata çekeceğiz ve BUNA EK OLARAK rezervasyonun tamamı için oda fiyatı üzerinden %25 indirim uygulayacağız.

Rezervasyondaki fiyatı, doğrulayabildiğimiz uygun nitelikteki en düşük fiyatla yeniden güncelleyeceğiz. Bu fiyat, talep formunda gönderilen fiyattan farklı olabilir.

Oda fiyatındaki değişiklik, siz Hilton'dan yeni oda fiyatını yansıtan bir onay e-postası alana kadar geçerli olmayacaktır.

Herhangi bir rezervasyonu bulunan misafir, En Düşük Fiyat Garantisi talebinin reddedilip reddedilmemesine bakılmaksızın rezervasyonla ilgili tüm harcamalardan, masraflardan ve ücretlerden (ör. iptal ücretleri) sorumlu olacaktır.

Talebiniz onaylandıktan sonra rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda talebiniz geçersiz sayılabilir.

Onaylanmış bir talebe istinaden Hilton sizin adınıza bir rezervasyon yaparsa, bu rezervasyonla ilgili tüm masraflardan, depozitolardan, garanti ve iptal gerekliliklerinden siz sorumlu olursunuz.


Hükümler ve Koşullar


Yasalar tarafından yasaklandığı alanlarda geçersizdir. Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunan tüm Hampton by Hilton otelleri, şu an için En Düşük Fiyat Garantisi kapsamının dışında tutulmaktadır. Hilton, kendi takdirine bağlı olarak uygun gördüğü zaman, haber vererek veya vermeyerek Fiyat Eşleştirme Garantisi uygulamasını veya söz konusu uygulamanın hüküm ve koşullarını değiştirebilir veya sonlandırabilir.

“Yetkili Seyahat Acenteleri”, gerçek seyahat organizasyonu veya birliği tarafından Hilton kanalı veya Amadeus, Apollo/Galileo, Worldspan veya Sabre yoluyla Honors avantajlarını taşıyan fiyatlarla rezervasyon yapacak şekilde yetkilendirilmiş seyahat kuruluşlarıdır. "Yetkili Seyahat Acenteleri" online seyahat acentelerini kapsamaz. Gerçek seyahat organizasyonları veya birlikleri IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), TIDS, ARC, TSI, CLIA, ERSP, SATO ve TRUE’dir.

Bu şartlar, 4 Ocak 2022 ve sonrasında gönderilen talepler için geçerlidir.