Hilton Garden Inn Mardin

Yenişehir Mahallesi, Barış Caddesi 29 Sokak No: 34 47800 Mardin, Türkiye

T:0482 213 96 00

136TL'den başlayan fiyatlarla

OTEL

Giriş

Çıkış

ÜLKE

ŞEHİR

Giriş

Çıkış

* Rezervasyonlarınız ingilizce hilton.com sitesine yönlendirilecektir.

Mezopotamya ovasina hakim bir tepede, Yenişehir merkezinde olup aynı zamanda eski Mardin'e ve tarihi mekanlara sadece 4 km mesafede, havaalanına ise 20 dakika uzaklıkta bulunan Hilton Garden Inn Mardin, sizlere harika bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

Son derece modern tasarıma sahip olan ve Hilton Garden Inn kalitesini en iyi şekilde yansıtan misafir odalarında en son teknoloji ile birlikte mümkün olan en yüksek ergonomik rahatlığı yaşayacaksınız. Sadece Hilton Garden Inn otellerine özel olarak üretilen ve sertlik derecesini kendi isteğinize göre ayarlayabildiğiniz GSS yatakları ile mükemmel bir uyku sizleri bekliyor. Aynı zamanda Herman Miller çalışma sandalyesi sayesinde rahat ve verimli bir çalışma ortamı sizlere sunulmuş bulunmaktadır.

 • 5 süit oda ve 157 standart misafir odası ile birlikte toplamda 162 konforlu ve modern dekore edilmiş olan otel odaları
 • Tüm genel kullanım alanları, toplantı salonları ve konuk odalarında ücretsiz internet erişimi
 • En son teknoloji ile donatılmış olan ve gün ışığı alan 4 toplantı salonu ile birlikte özel davetleriniz için sizlere hizmet veren balo salonu
 • 24 saat hizmet veren, içerisinde faks, fotokopi, lazer baskı, hızlı internet erişimi ve ofis malzemeleri bulabileceğiniz iş merkezi
 • 24 saat kullanabileceğiniz fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve yağmur duş odası
 • Zengin kokteyl seçenekleri ve içecekleri ile Lobby Bar
 • 24 saat açık olan ve her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz market Pavilion Pantry(TM)
 • Ücretsiz açık otopark
 • Ücretsiz kullanabileceğiniz misafir çamaşır yıkama odası

 • NEDEN HILTON.COM.TR
 • EN İYİ FİYAT GARANTİSİ
 • ÜCRETSİZ REZERVASYON
 • ÖZEL FIRSATLAR
 • ÜCRETSİZ GECELEME İMKANI HHONORS PUANLARI İLE

Düğün & Davetler

Küçük bir doğum günü partisinden, muhteşem düğün organizasyonlarına, eğitim seminerlerinden bayii, şirket toplantısı ve konferanslara kadar tüm etkinliklerinizi profesyonel ekibimizle, modern ve şık salonlarımızda başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sumac Grill Restaurant

Garden Inn logolu leziz waffle'ımız ile ziyafete dönüşecek zengin açıkbüfe kahvaltımız, Yerel ve Uluslararası mutfaklardan tadların bulunduğu restaurantımızda a'la carte öğle ve akşam yemeği servislerimiz ile sizlere en güzel tatları hazırlıyoruz.

Lobby Lounge

Rahat ve şık ortamı, zevkli tasarımı ile arkadaşlarınız ya da ailenizle yapacağınız şömine başı sohbetlerini daha keyifli kılabilirsiniz.

Hilton Garden Inn Misafir Odası

Siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış odalarımızda, toplantılarınıza ofisinizdeymiş gibi hazırlanabilir, Veya evinizdeymiş gibi TV seyrederek akşam yemeği yemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

*Yukarıda görüntülenen fiyatlar önümüzdeki 90 gün için en düşük fiyatlardır ve değiştirilebilir. Fiyatlar ve müsaitlik durumu için lütfen kesin tarihleri girin.

Site Kullanım ve Bilgi Anlaşması

I. Dikkat! Bu Bağlayıcı Niteliği Olan Yasal Bir Anlaşmadır
("Anlaşma "). Lütfen Siteyi Kullanmadan Önce Kullanım Şartlarını Dikkatlice Okuyunuz.

İşbu Anlaşma,  http://www.hilton.com/en/hi/info/site_usage.jhtml (birlikte “”Site) adresli internet sitesinin sizin tarafınızdan kullanılmasıyla ilgili olup Hilton Worldwide, Inc. (işbu anlaşmada bundan sonra “HWI”, “biz” veya “bizim” olarak anılacaktır) ile kendi adına hareket eden ve adına kayıt yaptırdığınız alıcı, üye veya tedarikçi namına Sizin tarafınız (“siz”) arasında imzalanmıştır. Siteyi kullanarak, site de gezerek, bilgi alışverişi, önbellek işlemleri yaparak, bilgi depolayarak ve/veya Siteyi, Sitede veya Site tarafından sağlanan hizmet veya fonksiyonları ve/veya Site içeriğini farklı yollarla kullanarak aşağıda verilen kayıt ve şartların her birine uymayı kabul ettiniz ve işbu Anlaşmada herhangi bir anlaşılmaz nokta ya da hatta olduğunu iddia etme hakkından feragat ettiniz. Kayıt ve şartların her birini kabul etmiyorsanız lütfen bu Siteyi kullanmayın ve derhal Siteden çıkın. Herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu şartların bir kısmını istediğimiz zaman tamamen kendi takdirimizde olmak üzere değiştirme, yenileme, şart ilave etme veya çıkarma hakkına sahibiz ve aksi açık bir suretle belirtilmediği sürece bu değişiklikler derhal yürürlüğe girecektir. İşbu Anlaşmadaki değişikliklerin yayınlanmasından sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Zaman zaman tadil edilebileceği için işbu Anlaşmanın bir nüsha çıktısını alınız ve kayıtlarınız için saklayınız. 

II. Uygunluk

Site, kanun nezdinde yasal bağlayıcılığı olan sözleşmeler oluşturabilecek bireylere ve kurumlara açıktır. Yukarıda belirtilenlere ek olarak Site ve Site tarafından sunulan hizmetler, reşit olmayan bireylere açık değildir. Bu nitelikleri taşımıyorsanız burayı tıklayınız ve Siteden ayrılarak siteyi kullanmayınız. Bu web sitesi üzerinden oda rezerve etmek için on sekiz (18) yaş ve üstünde olmanız gerekmektedir. On sekiz yaşın altındaysanız, otelle doğrudan irtibat kurarak yardım alabilirsiniz.

Site ve Site’de yer alan ya da Site aracılıyla sağlanan materyaller, bizim tarafımızdan sadece bilgilendirme amacıyla verilmiş olup bu materyalleri temin ederek herhangi bir yasal ya da mesleki tavsiye veya hizmet vermediğimiz anlaşılmalıdır. Site’de yer alan ya da Site aracılıyla sağlanan bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız kaynaklara dayanmakta olup bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli özeni gösterdik. Ancak, doğru olduklarına dair herhangi bir taahhütte bulunmuyoruz veya garanti vermiyoruz. Bu materyaller, bizim sahibi olduğumuz ve bizim tarafımızdan yönetilen otellerin ve diğer tesislerin personeli tarafından hazırlanmıştır. Franchise sahiplerine ve diğerlerine sadece uyum gösterebilmeleri amaçlı sunulmaktadır. Franchise sahipleri ve diğer taraflar, otellerinde uygulamayı seçtikleri politikaların ve prosedürlerin tam ve mutlak idaresini ellinde bulundurmaktadır. Bu materyalleri temin ederek söz konusu politikaları ve prosedürleri yönlendirmeyi, gözlemlemeyi veya kontrol etmeyi amaçlamamaktayız. Yukarıda bahsi geçen tüm nedenlerden ötürü bu Anlaşmanın kayıt ve şartlarıyla ve/veya herhangi bir yasal şarta uyumlulukla ilgili tavsiye almak istediğinizde avukatınıza veya uygun donanıma sahip bir profesyonele başvurmanız gerekmektedir.

III. Materyallerin Kullanımına İlişkin Sınırlandırmalar

Bu Sitede yer alan tüm materyaller, HWI veya onun alt şirketlerine ya da bağlı kuruluşlarına ve/veya üçüncü taraf lisansörlerine ait olup telif hakkına tabidir. Bu Sitedeki veya bizim ya da bağlı kuruluşlarımızın sahibi olduğu, işlettiği, lisansına sahip olduğu ya da idare ettiği herhangi bir İnternet sitesindeki hiçbir materyal kopyalanmayacak, çoğaltılmayacak, yeniden yayınlanmayacak, yüklenmeyecek, başka sitelerden yayınlanmayacak, iletilmeyecek veya herhangi bir şekilde dolaşıma açılmayacaktır. Bu amaçla belirtilmelidir ki, bu gibi materyallerin diğer bir Web sitesinde, internette, intranette, dış ağlarda veya diğer sitelerde ya da bilgisayar ortamında kullanılması kesinlikle yasaktır. Önceden bizim yazılı olurumuzu almadan ticari markamızı, logomuzu veya diğer özel bilgilerimizi (görüntüler, metin, sayfa yapısı veya form dahil olmak üzere) resim karesi olarak kullanamazsınız veya ek olarak vermek için resim karesi tekniklerini kullanamazsınız. Önceden bizim yazılı olurumuzu almadan adımızı, ticari markamızı ve diğer gizli bilgilerimizi kullanarak herhangi bir meta tag veya diğer “gizli metinleri” oluşturamazsınız.

Aksi açık bir suretle belirtilmediği sürece, tüm isimler, logolar, ticari markalar, hizmet markaları, ticari takdim şekilleri ve unvanlar, Amerika Birleşik Devletlerinde ve diğer ülkelerde Hilton International Co.’nun alt kuruluşu olan Hilton Hospitality, Inc. Şirketine, Hilton HHonors Worldwide, L.L.C. ve Conrad Hospitality, L.L.C. şirketlerine (birlikte “Hilton” olarak anılacaklardır) aittir. Önceden bizim yazılı olurumuz alınmadan herhangi bir amaçla hiçbir tarafça kullanılmayacaktır. Ticari markalarımızı değerli varlıklarımız olarak kabul etmekte olup ihlal edilmeleri bizim için ciddi bir durumdur. Bu sitede kullanılan ve Hilton’a ait ticari markaların listesini aşağıda bulabilirsiniz.


100% Satisfaction Guarantee (logo)

Embassy Suites Stylized E (logo)

Make Yourself at Home

1-800-CALL-HOME

Garden Inn

Minsky's

A Suite Weekend

Great American Grill

Oscar's

Andiamo

Hampton

Palmer House

Bali By The Sea

Hampton Inn & Suites

Pavilion Pantry

BounceBack

HGVClub

Peacock Alley

BounceBack Weekend

HHonors

Points of Interest

Britisserie

Hilton

Razzi

Bull and Bear

Hilton "H" Swirl (logo)

Sonoma

Café d'Egmont

Hilton Direct

Suite Retreat

Caribe Hilton

Hilton Garden Inn

Suite Shop

Concierge Class (logo)

Hilton Grand Vacations Club

The Suite Life

Conrad

Hilton Hawaiian Village

The Waldorf Towers

Double Dip

Hilton Vacation Station

Tsar's

Double Dipping

HILTON ITEMS

Waldorf Astoria

Doubletree

Hit the Road

Windows on the World

Doubletree Club Hotel

Hit the Road Rates

Yokoso Hilton E Design

Doubletree Guest Suites

Home2 Suites by Hilton

You Bring the Family.

Doubletree Twin Tree (logo)

Homewood Suites by Hilton

We'll Pack the Fun.

Dream Deal

Honest-to-Goodness,Two-Room

Zuccotta

Embassy Suites Stylized E (logo)

Suites

Everything. Right Where You Need It.

Embassy Suites Hotels "E" Design

It Happens at the Hilton.

Homewood Headlines

Take Me To The Hilton.

Kitty O'Shea's

Points of Interest

Embassy E-nnouncements

Hilton Waikoloa Village

We Love Having You Here.

Hawaiian Village

MyLeisureTrip.com

Plus One,  Plus One Health Management, Inc şirketinin tescilli ticari markasıdır.

İnteraktif Haritalar: Copyright Etak, Inc. 1984-1996. Tüm hakları saklıdır.

Siteden yazılım indirmeniz halinde, yazılım içerisinde yer alan veya yazılım tarafından yaratılan her türlü dosya, görüntü dahil olmak üzere yazılım ve yazılımın beraberindeki veriler (birlikte “Yazılım” olarak anılacaktır), sadece Site ile ilgili kullanabilmeniz için biz veya üçüncü taraf lisansör tarafından size lisanslanmaktadır. Yazılım üzerindeki hakları size devretmiyoruz. Siz, Yazılımın kayıtlı olduğu aracıya sahip oluyorsunuz ancak Yazılımın ve yazılımla ilgili tüm fikri mülkiyet haklarının mülkiyeti bizde (veya üçüncü taraf lisansörde) kalmaya devam ediyor. Yazılımı hiçbir şekilde yeniden dağıtamaz, satamazsınız, kaynak koda dönüştüremezsiniz, tersine tasarıma tabi tutamazsınız veya diğer şekillerde okunabilir bir hale getiremezsiniz.

IV. Görüş ve Önerileriniz

Site ve Siteyle sunulan ürünler ve hizmetler hakkında kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini duymaktan mutlu oluyoruz. Ancak köklü şirket politikamız, özellikle talep ettiklerimiz hariç olmak üzere yaratıcı fikirleri, tavsiyeleri veya materyalleri kabul etmemize veya göz önünde bulundurmamıza izin vermemektedir. Aynı ya da benzeri bir fikir üzerinde çalışıyor olabilecek yetenekli çalışan ve danışman kadromuz bulunmaktadır. Bu politikanın amacının, profesyonel kadromuz ve/veya danışmanlarımız tarafından geliştirilen bir projenin sizin yaratıcı çalışmalarınıza benzemesi halinde herhangi bir yanlış anlaşmaya yer vermemek için benimsendiğinin açık olduğunu umut ediyoruz. Lütfen, istenmeden hiçbir orijinal, kreatif çalışmanızı göndermeyiniz. Site ve Sitede yer alan hizmet ve ürünler hakkında verdiğiniz geri bildirimini önemsiyor olsak da lütfen belirli bir konuyla ilgili yorum yaparken (bizim tarafımızdan talep edilmediği sürece) herhangi bir kreatif fikir, tavsiye veya materyal sunmaktan kaçınınız.

Talebimiz üzerine spesifik fikirlerinizi gönderirseniz veya talebimiz olmadan kreatif öneri, fikir, not, çizim. Konsept veya diğer bilgileri gönderirseniz (birlikte “Fikir ve Görüşler” olarak anılacaktır) bu Fikir ve Görüşleriniz bizim kabul edilecek olup bizim mülkiyetimizde kalacaktır. Fikir ve Görüşlerinizin hiçbiri, bizim tarafımızdan gizlilik şartına tabi olmayacak olup Fikir ve Görüşlerinizin ifşa edilmesinden sorumlu olmayacağız. Yukarıda hususları sınırlandırmaması şartıyla belirtilmelidir ki dünya çapında vermiş göndermiş olduğunuz tüm Fikir ve Görüşlerin bilinen ve bundan sonra doğacak tüm hakları bizim mülkiyetimizdedir. Fikir ve Görüşlerin sahibine herhangi bir tazminat ödemeden Fikir ve Görüşleri ticari ve diğer amaçlar için hiçbir sınırlandırmaya tabi olmadan kullanma hakkına sahibiz.

V. Forumlar ve Kamuya Açık İletişim Araçları

"Forum", Sitenin bir parçası olarak sunulan konuşma alanı, mesaj panosu veya e-posta işlevi anlamına gelmektedir. Mevcutsa Site içerisindeki bir Foruma katıldığınız zaman (i) diğerlerinin itibarını zedelememelisiniz, diğerlerini rahat, taciz ve tehdit etmemelisiniz; (ii) bağnaz, saldırgan veya ırklara saldırı niteliğinde hiçbir yorumda bulunmamalısınız; (iii) yasa dışı olan hiçbir faaliyeti savunmamalı veya bu faaliyetlere bağlılık göstermek niyetiyle bu tarz faaliyetler hakkında görüş bildirmemelisiniz; (iv) herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ya da kanunları ihlal eden hiçbir materyali yayınlamamalı veya dağıtmamalısınız; (v) kaba, müstehcen, saygısız veya uygunsuz bir dil ve bu tarz görüntüler kullanmamalısınız; (vi) reklam ya da satış yapmamalısınız, ya da bunları yapanları aramamalısınız; (vii) Site üzerindeki bir işlemi kolaylaştırmak dışındaki hiçbir ticari amaç için Forumları kullanmamalısınız; (viii) Virüs ya da diğer zararlı içerikler bulunduran hiçbir yazılımı veya diğer materyalleri yayınlamalı veya dağıtmamalısınız; (ix) herhangi bir konuşma odasının veya ilan panosunun belirlenen konusuyla veya temasıyla genel olarak ilgili olmayan hiçbir materyal yayınlamayın veya bu tarz bir bildirimde bulunmayız. Mesajınızın içeriğinden sadece siz sorumlu olacaksınız ve bu gibi mesajların içeriğinden kaynaklanan zararlardan Tazmin Edilen Tarafları muaf tutacaksınız. Her zaman ve ne sebeple olursa olsun her Forumdan içerik çıkarmaya veya içeriği düzenleme hakkımız saklı bulunmaktadır.

Forumlarda materyal yükleyerek veya bize herhangi bir materyali göndererek, bu gibi materyalleri dünya genelinde kullanmak, çoğaltmak, değiştirmek, adapte etmek, yayınlamak, tercüme etmek, kamuya açık olarak uygulamak ve göstermek, bunları kullanarak kreatif çalışmalar yaratmak ve bunları dağıtmak ya da bunları şu anda bilinen ya da daha sonra geliştirilecek olan herhangi bir form, araç veya teknoloji içerisine dahil etmek üzere bize daimi, telif hakkı ücretsiz, münhasır olmayan hakları otomatik olarak verecek (veya bu materyallerin mülkiyetinin açıkça verildiğini garanti ederek) bize bu materyalleri lisanslıyorsunuz. Ayrıca, bu materyallerdeki “telif hakları” olarak adlandırılan haklardan da feragat edildiğini garanti ediniz.

Bir Foruma katıldığınız zaman, insanların bir konuşma odasında, mesaj panosunda veya diğer kullanıcı tarafından oluşturulan içerik alanlarında söyledikleri kişi olmayabileceklerini, bildiklerini söyledikleri şeyleri bilmeyebileceklerini veya ilişkili olduklarını söyledikleri taraflarla bir ilişkileri olmayabileceğini asla unutmayınız. Bir Forumdan alınan bilginin güvenilir olmayabileceği düşünülürse tamamen ya da büyük oranda bu teyit edilemeyecek bilgiler temelinde ticaret yapmanız veya herhangi bir yatırım kararı vermeniz iyi bir fikir değildir. Hiçbir bilginin içeriğinden veya doğruluğundan sorumlu olmayıp bu bilgiler temelinde verilen hiçbir ticari karardan veya yatırım kararından da sorumlu tutulamayız.

VI. Sitedeki Bağlantılı İçerik

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer sitelere linkler size kolaylık sağlaması için verilmiştir. Bu linkleri vererek bu siteleri veya bu siteler tarafından yayılan materyalleri uygun bulduğumuzu, desteklediğimizi veya tavsiye ettiğimizi bildirmiyoruz. Diğer sitelerdeki veya bu sitelerle ilişkili materyallerden, hizmetlerden ve diğer olaylardan sorumlu değiliz.

Lütfen İnternette gezerken ve Siteyi kullanırken dikkatli olunuz. Site kullanırken bizim kontrolümüz dışında olan diğer sitelere yönlendirilebileceğinizin bilincinde olmalısınız. Site sayfalarında, sizi Site dışına çıkarak linkler bulunmaktadır. Örneğin, bir banner reklamına veya arama sonucuna “tıklarsanız” bu “tıklama” sizi site dışına çıkarabilir. Bu linkler, birlikte markalama anlaşmasının bir parçası olarak bizim logomuzu/logolarımızı kullanan reklam verenlere, sponsorlara ve içerik ortaklarına ait olabilir. Bu diğer siteler, kullanıcılara kendi tanımlama bilgilerini gönderebilir, veri toplayabilir, kişisel bilgilerinizi sorabilir veya uygunsuz ya da rahatsız edici bulacağınız bilgiler içerebilir. Buna ek olarak Sitedeki reklamlar, kullanıcılara bizim kontrol edemediğimiz tanımlama verileri gönderebilir.

Sitede mevcut olup herhangi bir üçüncü taraftan gelen linklerin bağlantısını istediğimiz zaman kesme hakkına sahibiz.

Site dizinlerinde yer alan sitelerin içerikleriyle ilgili hiçbir taahhütte bulunmuyoruz. Sonuç olarak, arama sonuçlarında listelenen ya da diğer yollarla Siteyle bağlantısı olan materyallerin doğruluğu, konuyla ilgili, telif haklarına uygunluğu, yasalığı ve ahlaki uygunluğu konularında hiçbir şekilde sorumlu tutulamayız.

Lütfen sanal ortamda verdiğiniz bir bilginin tanımadığınız kişilerce saklanabileceğini ve kullanılabileceğini unutmayınız. Sanal ortamda ifşa ettiğiniz hiçbir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz; bu ifşaların tüm risklerinden siz sorumlusunuz.

VII. Feragatname

İnternet dahil olmak elektronik iletişim yöntemleri kamuya açık ortamlardır ve bu gibi ortamların kullanılması kamuya açık olup özel nitelik taşımaz. Bu gibi kullanımlarla ilişkili ya da bunlardan kaynaklanan kullanımlar kamuya açıktır ya da bilgiyi toplayanların malı haline gelir bu nedenle de kişisel veya özel bilgiler değildir.

Sitenin kullanılmasıyla ilgili risklerin size ait olduğunu kabul etmektesiniz. Sitedeki içerik, hizmetler ve materyaller, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu haliyle” temin edilmekte olup açık, zımni veya yasal hiçbir taahhüt veya garanti içermemektedir. Sitedeki veya siteyle bağlantılı olan hizmetlerin, içeriklerin veya materyallerin doğruluğu, güvenirliliği, kullanışlılığı veya tamlığı hakkında herhangi bir taahhüt, garanti veya teminat vermemekteyiz. Geçerli kanunun izin verdiği azami sınırlara tabi olmak koşuluyla; ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk, mülkiyet hakkı, ihlal etmeme, tasarım, doğruluk, yeterlilik, yetkinlik, uygunluk, kapasite, bütünlük, mevcudiyet, uyumluluk veya işleme veya ifa süreçlerinden kaynaklanan hususlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm açık ve zımni garantilerden feragat ediyoruz. Bu sitenin veya sitede yer alan hizmetlerin, içeriklerin, materyallerin veya işlevlerin sürekli kullanılabilir olacağını, kesintiye uğramayacağını veya hatasız olacağını, hataların düzeltileceğini ya da sitenin veya siteyi oluşturan hizmetlerin, içeriklerin, materyallerin veya sunucuların virüs veya diğer zararlı içerikler barındırmadığını veya doğru ya da tam olduklarını garanti etmiyoruz. Sitede bulunan hizmet, materyal, işlev veya ürünlerin kullanımı veya kullanım sonuçları hakkında doğruluk, tamlık, güvenirlilik veya benzeri hususlar açısından hiçbir garanti veya taahhüt vermemekteyiz. Her türlü gerekli servisin, onarımın veya düzeltmenin tüm masraflarını peşinen kabul etmektesiniz. Geçerli kanun zımni teminatların kapsam dışı tutulmasına izin vermeye bilir o zaman yukarıdaki durum sizin için geçerli olmayacaktır.

Bu gibi konularla ilgili herhangi bir zarardan ötürü sorumlu tutulmamız halinde tek ve münhasır çareniz, söz konusu kurum tarafından temin edilmemiş ancak sorumlu tutulan kuruma ödemesini yaptığınız hizmetlerin veya ürünlerin tazminiyle sınırlı olacaktır. İşbu Anlaşmayla, alacak talebinin veya davanın temelini oluşturan herhangi bir edim, faaliyet, durum veya ihmalin ilk vuku bulmasından sonra bir (1) yıllık süre geçerse forumlardaki herhangi bir materyalle ilgili bir alacak talebinde bulunma veya dava açma hakkından feragat etmektesiniz.

Sitede linki olan ya da Sitedeki bilgilerin doğruluğu, içeriği veya mevcudiyetiyle ilgili sorumluluktan açıkça feragat etmekteyiz. Siteden veya Sitede linki olan bir üçüncü taraftan veya Sitedeki üçüncü taraf içeriğinden satın alacağınız ürünlerden veya hizmetlerden memnun kalacağınızın garantisini veremeyiz. Satın ürün ve hizmetlerin hiçbirinden şahsen sorumlu olmadığımız gibi bu gibi üçüncü taraf sitelerinin veya içeriklerinin doğruluğunu veya güvenirliliğini de teyit etmek için hiçbir adım atmadık. Üçüncü taraflara vermeniz talep edilebilecek hiçbir bilginin güvenliği hakkında (kredi kartı ve diğer kişisel bilgiler dahil olup bunlarla sınırlı değildir) hiçbir taahhüt veya garanti vermemekteyiz. Bu gibi siteler ve üçüncü taraf içerikleriyle ilgili Tazmin Edilen Taraflar aleyhine yapılabilecek her türlü alacak talebinden işbu anlaşmayla feragat etmektesiniz. Üçüncü taraflarla herhangi bir online veya offline işlem yapmadan önce gerekli veya uygun gördüğünüz her türlü araştırmayı yapmanızı önemle tavsiye ederiz.

Tazmin Edilen Taraflar telefon, elektrik, elektronik, ağ, İnternet, bilgisayar ve yazılım programı arızalarından, aksaklıklarından, gecikmelerinden veya sorunlardan ya da geciken, kaybolan, okunmayan, tamamlanmamış, karmaşık, yanlış yönlendirilmiş, içeriği bozulmuş veya eksik postadan, e-postadan, forumda yayınlanan bilgilerden, bağlantılardan, mesajlardan veya mesaj girişlerinden ya da bunların tümünün güvenliğinden sorum olmayacaktır.

Bununla birlikte Tazmin Edilen Taraflar, İnternet kullanıcılarının veya Site ile ilgili herhangi bir ekipmanın veya programın ya da Siteyle ilgili herhangi bir bilginin işlenmesi esnasında oluşan bir teknik veya insani hatanın neden olduğu yanlış veya eksik bilgi girişlerinden sorumlu olmayacaktır.

İşbu Anlaşmaya uymadığınızı tespit edilirse veya diğer kişileri rahatsız, taciz, tehdit etmek veya sömürmek niyetiyle centilmenlik dışı davranışlar sergilerseniz ya da diğer yollarla başkalarını rahatsız ederseniz kendi takdirimizde olmak üzere sizi Siteye katılmaktan veya Siteyi kullanmaktan men edebiliriz. Tamamen kendi takdirimizde olmak üzere hizmet vermeyi reddetme, hesapları feshetme, içerik çıkarma veya düzenleme ya da siparişleri iptal etme hakkına sahibiz.

Bir bilgisayar virüsü, yazılım hatası, kurcalama, izinsiz müdahale, sahtekarlık, teknik hatalar veya HWI’nin makul kontrolü dışında gelişip Sitenin yönetimini, güvenliğini, adilliğini veya uygun işleyişini bozan ya da etkileyen diğer sebepler dahil olmak üzere Sitenin herhangi bir bölümünün herhangi bir nedenle planlandığı gibi çalışmaması durumunda sizi ve herhangi üyeyi, alıcı veya tedarikçiyi (ve sizin ve de diğer tarafların Bilgilerini) Siteyi kullanmaktan men etme hakkımızı (ancak sorumluluğunu değil) kendi takdirimizde olmak üzere elimizde bulundurmaktayız. Siteyi veya herhangi bir kısmını iptal, feshedebiliriz, değiştirip askıya alabiliriz ve bu gibi bilgileri geçersiz kılabiliriz.

Tazmin Edilen Taraflar, Sitenin veya Siteyle bağlantılı sitelerin, hizmetlerin ya da materyallerin neden olduğu bilgisayar aksaklıklarından, kayıplarında veya zararlarından ya da kesintilerinden veya kredi kartı bilgisi kullanımından sorumlu ya da yükümlü tutulamayacaktır. Tazmin Edilen Taraflar, sizin kullandığınız bilgisayarlarda veya ağlarda veya iletişim kurduğunuz bu gibi bilgisayarlar ve ağlar da iletişim işletilen ya da işletilmeyen herhangi bir zarar, kayıp, alacak talebi veya hasardan sorumlu tutulmayacaktır.

Üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini listelediğimiz veya bunlara ait linkler sunduğumuz hallerde sitemiz, tedarikçilerin ürünlerini ve hizmetlerini satabilecekleri (veya uygunsa satın alma talepleri arayabilecekleri) ve alıcıların bu gibi ürünleri ve hizmetleri satın alabilecekleri bir platform olarak hareket etmektedir. Alıcılar ve tedarikçiler arasındaki asıl işlemle bir ilgimiz yoktur. Sonuç olarak, reklamı yapılan mal kalemlerinin kalitesi, güvenliği veya yasallığı; listelenen ürünlerin doğruluğu veya gerçekliği; tedarikçilerin mal kalemlerini satma veya alıcıların bunları alma yetkinlikleri üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bir alıcının veya tedarikçinin fiili olarak işlemi tamamlayacağını garanti etmiyoruz.

Diğer kullanıcılar tarafından verilen ve Site üzerinden sunulan bilgileri kontrol etmiyoruz. Diğer kullanıcıların bilgilerini, rahatsız edici, zararlı, yanlış veya yanıltıcı bulabilirsiniz. Lütfen Siteyi kullanırken dikkatli olun ve sağduyulu olun. Yabancı uyruklu kişilerle, reşit olmayanlarla veya kendilerini yanlış tanıtan insanlarla iş yapma riski olduğunu lütfen göz önünde bulundurun.

Sitede yer alan ürün tanımlarının güncel ve doğru olmasını amaçlıyorsak da Sitede yer alan ürün tanımlarının herhangi bir açıdan doğru, tam, güncel veya güvenilir olduğuna ilişkin hiçbir garanti veya taahhüde bulunmuyoruz. Sitede tanımlanan bir ürünün tanımına uymaması halinde tek çareniz, tedarikçinin iade politikasına göre ürünü kullanılmamış bir şekilde iade etmektir.

Elektronik haberleşme gizliliği kanunu uyarısı (18 u.s.c 2701-2711): Sitede veya sitede linki yer alan herhangi bir web sitesinde yer alan iletişimin veya bilginin gizliliğini veya özelliğini hiçbir şekilde garanti etmiyoruz. Bilgilerin, e-posta adreslerinin, kayıt ve kimlik numaralarının, disk alanlarının, iletişimlerin, gizli veya ticari sır bilgilerinin veya site üzerinden erişim sağlayan ağlarda yayınlanan diğer içeriklerin ya da diğer yollarla sitemize bağlı içeriklerin gizliliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacağız.

Arama ve Dizin, Site ile ilgili olarak sunulabilecek ücretsiz hizmetlerdir. Web’in sürekli olarak değişmesi nedeniyle hiçbir arama motoru teknolojisi her zaman tüm erişilmesi mümkün siteleri görüntülemez. Bu nedenle Sitedeki herhangi bir arama endeksi veya dizininde yer alan içerik veya bilgilerin mevcudiyeti konusunda tüm sorumluluklardan açıkça feragat ediyoruz.

Bu Site, teknik yanlışlıklar veya dizgi hataları ya da atlamalar barındırabilir. Hilton, sitemizdeki herhangi bir dizgisel, fotoğrafik, teknik veya fiyatlandırma hatalarından (yanlış otel ücretleri dahil olup bununla sınırlı olmamak üzere) sorumlu değildir. Hilton, Sitede ve bu gibi bilgilerde tanımlanan ürünler ve programlarda istediği zaman değişiklik, düzeltme ve/veya geliştirme yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Müşterinin hileli veya uygunsuz bir faaliyet gösterdiği durumlarda veya rezervasyonun bir hatadan ya da yanlışlıktan kaynaklandığı tespit edilirse rezervasyonları iptal etme veya değiştirme hakkına sahip bulunmaktayız.

Our Best Rate. Guarantee. ile ilgili alacak taleplerinin geçerli olup olmadıklarını ve programın tüm tanımlanan gerekliliklerini ve kayıt & şartlarını karşılayıp karşılamadığını belirleme hakkına sahibiz. Talebin uygun olması halinde Müşteri Hizmetleri departmanı talep sahibiyle irtibat kuracak olup programın kayıt ve şartları kapsamında talep işleme alınacaktır.

VIII. Tazminat

Şifrenizin ve hesabınızın gizliliğinden ve de hesabınızla yapılan tüm işlemlerden tamamen siz sorumlusunuz. İşbu Anlaşmayla, bizi ve otellerimizi ve bunların sahiplerini, ortaklarını, alt kuruluşlarını, temsilcilerini, yüklenicilerini, imtiyaz sahiplerini ve bu gibi kişi veya kurumların çalışanlarını, direktörlerini, temsilcilerini, yüklenicilerini, alt yüklenicilerini, misafirlerini, mukimlerini, ziyaretçilerini, lisans sahiplerini, davetlilerini, izinli tarafları ve çalışanları (birlikte “Tazmin Edilen Taraflar” olarak anılacaktır) işbu Anlaşmadan, Sitenin size sunduğu hizmet ve ürünlerden veya sizin herhangi bir ediminiz ya da ihmalinizden kaynaklanan herhangi bir ve tüm iddialara, taleplere, alacak taleplerine, yükümlülüklere, zararlara, cezalara, para cezalarına veya bu gibi masraflara (makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere) ve herhangi bir yaralanma ya da can, mal kaybı karşısında (“Talepler”) koruyacak, tazmin edecek olup bu tarafları muaf tutacaktır. Bu durum, HWI’nin veya onun bir acentesinin ya da Tazmin Edilen Taraf çalışanlarının ihmali söz konusu olsun ya da olmasın (kanunlar izin verdiği ölçüde) geçerli olacak olup telif hakları, patent, ticaret sırrı, ticari damgalar, sanatçı hakları, patent hakları, gizlilik, tanıtım veya diğer fikri mülkiyet hakları kanunu nezdindeki haklar dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan fikri mülkiyet haklarının sizin tarafınızdan hesabınız aracılığıyla ihlal edilmesinden kaynaklanan Talepler dahildir. İşbu Anlaşmadan kaynaklanan bir nedenle Tazmin Edilen Taraflara ya da bunlardan birine karşı herhangi bir Talepte bulunulması veya herhangi bir dava ya da adli süreç başlatılması durumunda söz konusu Tazmin Edilen taraf size makul bir bildirimde bulunarak ve masrafları sizin tarafınızdan karşılanması şartıyla bu Talebe karşı gelebilir ve bu dava ya da adli süreçle ilgili savunmayı üstlenebilir, bu amaçla bir danışman tutabilir. Bu danışman için önceden söz konusu Tazmin Edilen Taraftan yazılı olur alınacak olması durumunda, itiraz eden ya da direnen sigortacılar olması ihtimaline karşın bu onayın işbu Anlaşmayla verildiği kabul edilmektedir. Herhangi bir Talebin savunmasını yaparken bizimle işbirliği yapmanız gerekmektedir. Masrafları bize ait olmak üzere aksi halde sizin tazmininize tabi olacak herhangi bir hususun savunmasını ve idaresini münhasıran üstlenme hakkını saklı tutmaktayız.

IX. Sınırlı Sorumluluk

İhmal dâhil ancak bununla sınırlı olmamak üzere hiçbir şart altında siteyi veya sitenin hizmetleriyle işlevlerini kullanmanızdan veya kullanamamanızdan, siteye erişiminizden ya da erişememenizden ya da siteye ve sitede verilen hizmetlere, içeriklere veya materyallere ya da işlevlere güvenmenizden, hizmetlerin veya bilgilerin sağlanmasından ya da sağlanamamasından kaynaklanan kâr kayıplarından, telafi masraflarından, doğrudan, dolaylı, rastlantısal, özel, dolaylı veya cezai zararlardan ya da bu zararların olasılığı konusunda bilgi verilmiş olsun ya da olmasın kullanım, veri veya kâr kaybından kaynaklanan yükümlülüklerden ve her türlü yükümlülük teorisinden (ihmal dahil olmak üzere) sorumlu olmayacağız. Buna ek olarak siteyi veya içerikleri güncellemek gibi bir sorumluluğumuzda bulunmamaktadır. Yürürlükteki kanun, sorumluluk veya tesadüfî ya da dolaylı hasarlar sınırlandırmasına veya muafiyetine izin vermiyorsa yukarıda bahsi geçen sınırlandırma veya muafiyet sizin için geçerli olmayacaktır. Hiçbir şart altında tüm hasarlar, kayıplar ve sözleşmeden ya da haksız fiilden kaynaklanan dava konuları için size karşı olan toplam yükümlülüğümüz, mevcutsa siteye erişmek için bize ödediğiniz tutarı aşmayacaktır (ihmal veya diğer hususlar dâhildir). Siteden veya siteyle ilgili herhangi bir üründen, hizmetten, üyeden, tedarikçiden ve/veya alıcıdan memnun kalmazsanız, duruma göre, tek ve münhasır çareniz siteyi kullanmayı bırakmak ve işbu anlaşmada yer alan kayıt ve şartlara göre anlaşmayı feshetmek olabilir.

X. İbra

Siteyi kullanarak tüm kullanıcılar, sitenin kullanılmasından veya sitede yer alan bilgilerin, materyallerin, hizmetlerin veya ürünlerin kullanılmasından ya da yanlış kullanılmasından kaynaklanan site ilişkili her türlü yükümlülükten (her türlü hastalık, kayıp, dava, yaralanma, ölüm, mal kaybı ve tanıtım, itibarı zedeleme ya da mahremiyeti ihlal nedeniyle kaynaklanan alacak talepleri, makul avukatlık ücretleri ve mahkeme masrafları dahil olup bunlarla sınırlı değildir) tazmin edilen tarafların ibra edildiğini, muaf ve ayrı tutulduğunu ve de bu yükümlülüklerden sorumlu olmadıklarını beyan ve teyit etmektedir. İstediğimiz zaman ve herhangi bir yükümlülük getirmeksizin herhangi bir kişinin siteye ve onun hizmetlerine, içeriklerine, materyallerine ve işlevlerine erişimini sınırlandırma veya reddetme hakkını elimizde bulunduruyoruz. Bununla birlikte sitenin kullanımıyla ilgili herhangi bir dolandırıcılık veya yasadışı faaliyetlerle ilgili her türlü çareye avukatlık ücreti dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla başvurma hakkımız da saklıdır.

Alıcılar ve tedarikçiler arasındaki fiili işleme biz dahil olmamaktayız. Buna göre bir ya da daha fazla kullanıcıyla aranızda bir anlaşmazlık olması halinde kendi adınıza ve mevcutsa sizden önce gelenler, onların mevcut ve önceki memurları, çalışanları, direktörleri, hissedarları, ebeveynleri, alt kuruluşları, yakınları, bağlı kuruluşları, ortakları, temsilcileri, vekilleri, muhasebecileri, varisleri, miras yürütmeden sorumlu görevlileri, yöneticileri, kayyımları, halefleri ve vekilleri adına da Tazmin Edilen tarafları tüm alacak taleplerinden, taleplerden, hacizlerden, davalardan, duruşmalardan, adli süreçlerden, yükümlülüklerden, anlaşmazlıklardan, borçlardan, maliyetlerden, avukatlık ücretlerinden, masraflardan, hasarlardan, mahkeme kararlarından, hükümlerden ve bu tarz bilinen veya tahmin edilen, mevcut olmuş veya mevcut olarak ya da vaki ya da vaki olacak diğer yükümlülüklerden her zaman ve tamamen muaf tutmayı ve korumayı taahhüt etmektesiniz,  işbu Anlaşmayla ya da siteyle ilgili zaman zaman Anlaşma süresince veya anlaşmanın imzalanmasından önce herhangi bir olay, durum ya da ihmal temelinde gerçekleşen yükümlülükler de dahildir. Bununla birlikte, işbu Anlaşmanın imzalandığı tarihte bilinmeyen veya şüphe edilmeyen ve imza tarihinde bilinmiş olsa Anlaşmanın imzalanma kararını esaslı olarak etkilemesi muhtemel olayların Anlaşmanın imzalamasından sonra ortaya çıkma ve de taleplerle karşı karşıya kalma olasılığı olduğunu kabul etmektesiniz. İşbu Anlaşma şartları ve bu bölümde yer alan ibra şartları uyarınca bu gibi bilinmeyen olayların ve bilinmeyen ve de şüphe edilmeyen taleplerin de riskini üstlenmektesiniz. Kaliforniya Medeni Kanunu Bölüm 1542 (“Bölüm 1542”) hakkında tarafınız bilgilendirilmiş olup bu kanuna göre: 

GENEL BİR İBRA, İBRANIN İMZALANDIĞI TARİHTE ALACAKLININ LEHİNE OLUP BİLMEDİĞİ VEYA ŞÜPHELENMEDİĞİ ANCAK BİLİNMİŞ OLSA BORÇLU İLE OLAN ANLAŞMASINI ESASA İLİŞKİN OLARAK ETKİLEYECEK ALACAK TALEPLERİNİ KAPSAMAYACAKTIR.

İlgili hükümlere bakılmaksızın bu ibra, kayıt ve şartlar nezdinde tam bir ibrayı oluşturacaktır. İşbu yazıyla, Bölüm 1542’nin hükümlerinden ve de benzeri hükümleri olan diğer kanun, nizam veya kuralların hükümlerinden bilerek ve isteyerek feragat etmektesiniz. Bu feragat çerçevesinde, bu yazıyla verilen ibraya ilişkin ancak şu anda bilinmeyen veya şüphelenilmeyen talepleri, şu anda bilindiğiniz veya doğru olduğuna inandığınız olaylardan başka veya bunlara ilave durumları bu anlaşmanın imzalanmasından sonra keşfedebileceğinizi kabul etmektesiniz. Her halükarda işbu Anlaşmayı yapmaktaki ve de danışman fikrini almaktaki amacınız tüm bu konularda ve de Tazmin Edilen Taraflar dahil olmak üzere taraflar arasında mevcut, mevcut olabilecek veya mevcut olmuş tüm alacak taleplerini kesin ve tam olarak halletmek ve ibra etmektir. İşbu anlaşmayla, bu ibranın yanı sıra Bölüm 1542’den ve diğer benzeri kanunlardan feragat etmenizin önemi ve sonuçları hakkında hukuk danışmanınızın sizi bilgilendirdiğini, bu hususları anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan ve teyit etmektesiniz.

XI. Yargılama

Sitede tanımlanan ve Site üzerinden ulaşılabilen ürünler ve/veya hizmetler, sizin ülkenizde mevcut olmayabilir. Sitede sunulan hizmetlerin veya ürünlerin, belirli bir lokasyonda kullanım için uygun ve mevcut olduğuna dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Siteye erişmeyi tercih eden kişiler bunu kendi istekleriyle yapmakta olup yerel kanunlarının izin verdiği sınırlar dahilinde yerel kanunlara uyulmasından kendileri sorumludur. Sitenin kullanılması ve/veya Sitedeki herhangi bir materyalin veya içeriğin görüntülenmesi ya da kullanılması veya sunulan hizmetler tabi olduğunuz herhangi bir geçerli kanunu ihlal ediyorsa, bu Siteyi kullanmaya veya görüntülemeye yetkiniz olmayıp derhal siteden ayrılmanız gerekmektedir. Siteyi görüntülemeniz ve/veya kullanmanız, kayıtsız şartsız ve herhangi bir sınırlandırma olmaksızın Siteyi görüntüleme ve kullanma hakkınız olduğunu ve de Tazmin Edilen Tarafların bu bilgiye güvenebileceği anlamına gelmektedir. Bu Site Amerika Birleşik Devletlerinden işletilmekte olup Sitedeki bazı yazılımların Amerika Birleşik Devletleri ihracat kontrollerine tabi olması mümkündür. Sitedeki hiçbir yazılım (i) Küba, Irak, Libya, Kuzey Kore, İran, Suriye veya ABD ya da BM ambargosuna tabi diğer bir ülkeye (veya bu ülkelerin vatandaşlarına ya da mukimlerine); (ii) ABD Hazine Bakanlığının Kara Listesindeki herhangi birine veya bu listede yer almasa bile aynı veya benzeri sınırlandırmalara tabi kişilere veya ABD Ticaret Bakanlığının Ret Listesinde yer alan kişilere download edilmeyecek olup diğer yollarla bu kişilere ihraç ya da yeniden ihraç edilmeyecektir. Yazılımı indirerek veya kullanarak yukarıda bahsi geçen ülkelerde bulunmadığınızı, bu ülkelerin yönetimine tabi olmadığınızı, bu ülkelerin vatandaşı ya da mukimi olmadığınızı taahhüt ve garanti etmenin yanı sıra yukarıda bahsi geçen yasak listelerinde yer almadığınızı ve benzeri kısıtlamalara da tabi olmadığınızı beyan ve teyit ediyorsunuz.

XII. Erişim ve Müdahale

Önceden açık yazılı izin almadan Site’yi veya Sitede yer alan içerikleri ya da verileri (Bilgiler dahil olmak üzere) izlemek veya kopyalamak için robot, spider, diğer otomatik cihazlar veya manüel süreçler kullanılmayacaktır. Sitenin düzgün çalışmasına veya Site üzerinden yürütülen herhangi bir işleme müdahale etmek ya da müdahale etmeye teşebbüs etmek için hiçbir yazılım, cihaz veya yordam kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Bizim veya ilgili üçüncü tarafın açık yazılı olurunu almadan herhangi bir içeriği (ortak hak sahibi olduğunuz Bilgiler hariç olmak üzere) kopyalamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, türev işler yaratmayacağınızı veya kamuya açık bir şekilde yayınlamayacağınızı kabul etmektesiniz.
Bize vereceğiniz veriler (Bilgiler dahil olmak üzere) (i) virüs, Trojan virüsleri, wormlar, saatli bombalar, cancelbotlar ve herhangi bir sisteme, veriye veya bilgiye hasar verme, müdahale etme, gizli olarak engelleme veya el koyma amaçlı diğer bilgisayar programlama yordamlarını içermeyecektir ve (ii) bize herhangi bir yükümlülük getirmeyecek olup ISP’lerin veya diğer tedarikçilerin hizmetlerini (tamamen veya kısmen) kaybetmemize yol açmayacaktır.

XIII. Temsilcilik

Siz ve HWI, bağımsız yüklenicilersiniz ve işbu Anlaşmayla herhangi bir temsilcilik, ortaklık, ortak girişim, işveren-çalışan ya da imtiyaz veren-imtiyaz sahibi ilişkisi kurulmamakta olup böyle bir amaçta yoktur.

XIV. Fesih

Bu şartlar, taraflardan birince feshedilene kadar geçerli olmaya devam edecektir. Siteyi kullanmayı bırakarak ve işbu Anlaşma kapsamında veya farklı yollarla bu gibi sitelerden alınan tüm materyalleri, tüm dokümantasyonu ve tüm nüshaları ve kurulumları imha ederek bu kayıt ve şartları istediğiniz zaman imha edebilirsiniz. İşbu Anlaşmanın kayıt ve şartlarına uymadığınız tamamen bizim takdirimizde olmak üzere tespit edilirse herhangi bir ihbarda bulunmadan Siteye erişiminiz derhal feshedilebilecektir. Fesihten sonra Siteyi kullanmayı bırakmanız ve bu gibi sitelerden alınan tüm materyalleri ve nüshalarını işbu Anlaşma kayıt ve şartları kapsamında ya da başka şekillerle yapılsın oluşturulmuş olsun ya da olmasın imha etmeniz gerekmektedir. İşbu Anlaşmanın feshedilmesine bakılmaksızın, Anlaşmanın feshinden sonra da geçerliliğini sürdürmesi planlanan hak ve yükümlülüklerin işbu Anlaşmanın feshinden sonra da yürürlükte kalacağını beyan ve teyit etmektesiniz. Aşağıdaki hükümler yürürlükte kalmaya devam edecek hükümlülüklerden olup bunlarla sınırlı değildir: (i) Materyallerin Kullanımına ilişkin sınırlandırmalar; (ii) Görüş ve Önerileriniz; (iii) Feragatname; (iv) Tazminat; (v) Sınırlı Sorumluluk; (vi) İbra; (vii) Erişim ve Müdahale; (viii) İhbar ve Telif Hakkı İhlallerine İlişkin Alacak Talebi Prosedürü; (ix) Forum; (x) Temsilcilik; ve (xi) Kanunlara Uyma.

XV. Genel Şartlar

Siteyi kullanırken ve Sitede ürün ve/veya hizmet satmak ve/veya almak için teklif yaparken tüm yürürlükteki kanunlara, kararnamelere, tüzüklere ve mevzuatlara uyacaksınız. İşbu Anlaşma, yasalar çatışması prensipleri uygulanmaksızın New York Eyaleti kanunları uyarınca yürütülecek ve yorumlanacaktır. İşbu Anlaşmanın kayıt ve şartlarına ilişkin herhangi bir dava veya yürütme olması durumunda adli süreç Amerika Birleşik Devletleri Doğu Virginia Bölge Mahkemesi tarafından görüşülecektir, Amerika Birleşik Devletleri Doğu Virginia Bölge Mahkemesinin dava üzerinde herhangi bir federal yargı yetkisi olmaması durumunda ise dava Fairfax İlçesi, Virginia’da yer alan Virginia Cumhuriyet Mahkemelerinde görüşülecektir. Herhangi bir dava ya da adli süreçle ilgili olarak bu mahkemelerin münhasır yargı yetkisini kabul etmektesiniz. İşbu Anlaşmanın herhangi bir hükmünün bir nedenle geçersiz, kanunsuz veya yürütülemez hale gelmesi durumunda bu bölüm Anlaşmadan çıkarılacak olup geri kalan hükümlerin geçerliliği ve yürütülebilirliği etkilenmeyecektir. Bu konuyla ilgili aramızda yapılan tek anlaşma bu olup işbu anlaşmada belirtilen yol hariç hiçbir şekilde değiştirilmeyecektir. Bir ya da daha fazla durumda işbu Anlaşmanın herhangi bir şartından, hükmünden veya koşulundan feragat edilmesi benzeri veya benzeri olmayan şart, hüküm veya koşullardan feragat edildiği anlamına gelmeyecek olup bu gibi hükümlerden, şartlardan veya koşullardan sürekli olarak feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Feragat eden tarafça yazılı olarak düzenlenmediği sürece hiçbir feragat geçerli olmayacaktır. Gerekli olması halinde kayıt altına alınabilecek biçimlerde bize diğer belgeleri, kayıtları veya anlaşmaları da düzenleyerek ibraz edeceğinizi ve işbu Anlaşmanın amaçlarına göre uygun veya gerekli olabilecek diğer iş ve işlemleri gerçekleştireceğinizi beyan ve teyit etmektesiniz.

XVI. Dijital İmza Şartları

Kendi adınıza ve Siteye katılan üye, alıcı veya tedarikçi adına işbu Anlaşmanın kayıt ve şartlarını kabul etmeye yasal yetkiniz, gücünüz ve izniniz olduğunu taahhüt ve garanti etmektesiniz. Bununla birlikte, bu siteyi kullanmanız Küresel ve Ulusal Ticaret Kanununda Elektronik İmzalarda (“E-İmza”) ve Yeknesak Elektronik İşlemler Kanununda (“UETA”) tanımlandığı üzere bir elektronik imza oluşturmaktadır. Bu elektronik imzayla, işbu Anlaşmayı imzaladığınızı, anlaşma tarafı olduğunuzu ve anlaşmayı kabul ettiğinizi teyit etmenin yanı sıra E-İmza, UETA ve Yeknesak Bilgisayar Bilişim İşlemleri Kanunu nezdinde işbu Anlaşmayı kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz. Anlaşma bir bütün olarak geçerli olup yasal bağlayıcılığa sahiptir, yürütülebilir; sizin ve adına hareket ettiğiniz üye, alıcı veya tedarikçi için aksi ispatlanamaz bir nitelik taşımaktadır.

XVII. İhbar ve Telif Hakkı İhlalleri Halinde Alacak Talebince Bulunma Prosedürü

Amerika Birleşik Devletleri Kanunu, Kısım 17 Bölüm 512(c)(2) uyarınca, telif hakkı ihlaline ilişkin bildirimler Tayin Edilen Temsilcimize gönderilmelidir. Bildirimlerin aşağıdaki Tayin Edilen Temsilcilerimize gönderilmesi gerekmektedir:

 • Hizmet Sağlayıcıları: Hilton Worldwide, Inc.
 • İhlal İddiası İhbarının Bildirileceği Temsilcinin Adı: Richard M. Lucas
 • İhbarnamenin gönderileceği Tayin Edilen Temsilcinin Tam Adresi: 7930 Jones Branch Drive, McLean, VA 22102
 • Tayin edilen Temsilcinin Telefon Numarası: 703 883 5100
 • Tayin Edilen Temsilcinin e-posta adresi: CopyrightClaim@hilton.com

Amerika Birleşik Devletleri Kanunu, Kısım 17 Bölüm 512(c)(3) uyarınca geçerli olabilmesi için ihbarın yazılı olarak yapılması ve de aşağıdaki hususları içermesi gerekmektedir: 

 • İhlal edildiği iddia edilen hakkın tek sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin ıslak imzasını veya elektronik imzasını;
 • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkına tabii işin tanımı veya tek bir ihbarda bir sitedeki birçok telif hakkına tabi işten bahsediliyorsa, sitedeki bu işlerin temsili listesi;
 • İhlal ettiği iddia edilen veya ihlali oluşturan faaliyete konu veya çıkarılması ya da erişimi durdurulması gereken materyalin tanımı ve materyalin yerini tespit etmesi için hizmet sağlayıcının ihtiyaç duyduğu bilgiler;
 • Hizmet sağlayıcının şikâyette bulunan tarafla irtibat kurmasına yeterli olan bilgiler, şikâyette bulunan tarafa ait adres, telefon numarası ve mevcutsa elektronik posta bilgileri;
 • Şikâyetçi tarafın, şikâyet konu kullanım yönteminin telif hakkı sahibinin, onun temsilcisinin veya kanunun izin vermediği bir yöntem olduğuna ilişkin bir beyan ve
 • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğunu ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır bir hak sahibi adına şikâyette bulunan tarafın bu şikâyeti yapmaya yasal yetkisi olduğunu belirtilen beyan.